Tretí ročník futbalového turnaja o pohár starostky obce

DSC04121aV krásne slnečné sobotné dopoludnie 5.7.2014 sa vďaka nadšencom futbalu, sponzorom, futbalistom a divákom uskutočnil už tretí ročník futbalového turnaja o pohár starostky obce.  Na trávniku FK 1925 v Pobedime sa v skorých ranných hodinách stretlo 8 futbalových mužstiev pripravených zmerať si sily na dvoch kvalitne pripravených trávnatých plochách. Po veľmi vyrovnaných stretnutiach , s množstvom pekných futbalových momentov sa víťazom stalo mužstvo Bororosche, 2. miesto obsadilo mužstvo Schnellle Umschaltung a na 3. mieste sa umiestnili futbalisti Športbal Lúka. Vďaka sponzorským darom si víťazi odniesli hodnotné ceny. Novinkou tohto ročníka bola súťaž v kopaní jedenástok detí. Medzi dievčatami si prvenstvo odniesla Timejka Havrlentová , medzi chlapcami to bol Dominik Barančík. Počas celého dňa mali deti možnosť poskákať si na skákacom hrade , ktorý na toto podujatie sponzorsky zapožičal Penzión pri Šenku Krakovany. Nechýbalo kvalitné občerstvenie, ktoré bolo pre hráčov pripravené na oddychovej zóne Zástodolie Pobedim. Účastníci turnaja i diváci si pochvaľovali prepojenie športového areálu s oddychovou rybárskou zónou. Oba tieto areály sa stávajú v okolí čoraz viac vyhľadávanými , o čom svedčí množstvo firemných akcií a podujatí. Kvalitný futbal, príjemná športová atmosféra, záverečné udeľovanie cien víťazov to boli okamihy sobotňajšieho turnaja o pohár starostky obce, ktorý bol venovaný futbalu a dobrej priateľskej atmosfére. Veď nakoniec o to, pri organizovaní takýchto podujatí ide a je dobre, že sa to aj tento rok podarilo práve u nás – v našom Pobedime !!!

Fotografie: viď Fotogaléria